Novitec upravil McLaren 720S, tvári sa ako Senna

Predná časť jasne hovorí o tom, že úpravcu zaujal model McLaren Senna. Celkový štýl a tvar svetiel sú neprehliadnuteľnými pripomienkami. Trochu menej do očí udrie rozšírenie športiaku. A pritom pribudlo vpredu až 60 milimetrov a vzadu ešte extrémnejších 130 milimetrov. Auto sa taktiež dostalo o 35 milimetrov bližšie k zemi.

Béžovú farbu prezentačného kusu dopĺňa kontrastné použitie čierneho karbónu. Z neho sú spätné zrkadlá, obrovské zadné krídlo, spojler predného nárazníka a niekoľko ďalších detailov.Každý kus z obmedzenej série pätnástich, ktoré Novitec plánuje vyrobiť, bude mať aj upravený motor. V8 s objemom 4 litre ostane, ale výkon sa trochu posunie. Už štandardný model 720S má celkom dobré parametre, ponúka 537 kW (720 k) a 770 Nm.

Po úprave v Novitecu má benzínový agregát výkon 589 kW (800 k) a krútiaci moment 878 Nm. S ľahkým autom dokáže motor vyšprintovať na stovku za 2,7 sekundy a radikálne sa skráti aj čas potrebný na dosiahnutie dvojnásobnej hodnoty. Z pokoja je 720S N-Largo na dvojstovke za 7,5 sekundy. Maximum sa podarilo dostať na takmer 350 kilometrov za hodinu. Dynamické parametre sú o niečo lepšie ako má štandardný model.Podobné články

Nedávne články