Objednajte si teraz predplatné TRENDU a získajte originál KeepCup alebo diár zadarmo

Stále nemáte premyslené všetky darčeky pre vašich blízkych? Alebo chcete potešiť seba? Redakcia TRENDU má pre vás neskromne jeden skvelý tip, ktorý bude prinášať úžitok počas celých nasledujúcich dvanásť mesiacov: 

Ako vďaku za to, že nás čítate, vám teraz k predplatnému pribalíme zadarmo skvelé darčeky: originál pohár KeepCup k ročnému predplatnému TREND Print + Digital alebo praktický diár pre rok 2019 k ročnému predplatnému TREND Digital.

Ak chcete predplatné TRENDU darovať vašim blízkym či kolegom, urobte objednávku na vaše meno aj e-mail, ako spôsob platby si však vyberte "Prevodom na účet". 

Po prijatí platby za predplatné vám pošleme daňový doklad - faktúru, ktorej číslo je zároveň aktivačný kód. Toto číslo môže vami obdarovaná osoba použiť na aktiváciu predplatného cez svoj účet na TREND.sk.

Ak si objednávate aj tlačené vydanie týždenníka TREND, ako doručovaciu adresu môžete uviesť adresu osoby, ktorej chcete predplatné venovať. 

Prosím, dbajte na to, že aktivačný kód je možné použiť iba raz. Aktivačný kód je číslo faktúry, ktorú vám pošleme po prijatí platby, nie číslo zálohovej faktúry, ktorú vám pošleme hneď po prijatí objednávky. Kód posielame iba v prípade platby Prevodom na účet, pri ostatných typoch platby sa predplatné automaticky aktivuje na e-mail objednávateľa. 

Podmienky získania darčeka:

Podobné články

Nedávne články

Obľúbené články