Správna manažérska výbava by mala obsahovať niekoľko zariadení

Manažéri sa už v dnešnej dobe nezaobídu bez smartfónu. V spojení s ďalšími zariadeniami však môžu získať maximálnu efektívnosť. To otvára priestor na ideálny vianočný darček.

Smartfón Samsung Galaxy Note9 je ideálnym biznis partnerom. Okrem vysokého výkonu, batérie s dlhou výdržou, či veľkorysej vnútornej pamäte s možnosťou rozšírenia o ďalších 512 GB ponúka bluetooth pero S Pen, ktoré otvára nové možnosti jeho využitia. Len jediným stlačením tlačidla na pere S Pen prevezmete ovládanie fotoaparátu, prezentácií či aplikácií. Navyše si s ním môžete robiť poznámky, upravovať prezentácie, či skicovať rôzne návrhy. A to všetko veľmi intuitívne.

Vynikajúcim pomocníkom doma či na cestách je aj tablet Galaxy Tab S4, ktorý je ako stvorený na multitasking. V spojení s klávesnicou, myšou a monitorom získate efektivitu práce ako na stolnom počítači s výhodami mobilného zariadenia. Navyše máte opäť k dispozícii pero S Pen, s ktorým viete na jeho 10,5-palcovej obrazovke robiť rýchle poznámky a upravovať dokumenty. Tablet má až štyri reproduktory kalibrovan é AKG a vylepšené technológiou Dolby Atmos s priestorovým 3D audio. Batéria zvládne až 16 hodín prehrávania videa.Každý správny manažér vie, že je potrebné sa udržiavať v kondícii, ideálne športom. Vhodným doplnkom sú preto smart hodinky Galaxy Watch. Vedia zmerať srdcový tep, hladinu stresu, počet prejdených krokov, spálených kalórií a až 39 športov. Vďaka kruhovému ciferníku sú vhodné na šport, ale aj do spoločnosti. Stačí si len zmeniť remienok a displej zo športového na klasický. Vďaka synchronizácii so smartfónom zobrazí aj plánované aktivity či schôdze. Na jedno nabitie vydržia aj niekoľko dní.

Smartfón, tablet či smart hodinky od Samsungu určite potešia nejedného manažéra. Stačí len poznať jeho preferencie.Podobné články

Nedávne články