Lexus vytvoril špeciálnu sériu modelu LC zelenej farby

Špeciálna séria bude špeciálna najmä lakom, keďže 21-palcové zliatinové disky sú dostupné aj pre bežnejšie modely. O špeciálnej sérii informuje hneď pri nastupovaní prahová lišta s logom automobilky a označením.

Samotný interiér má tiež nové stvárnenie, ale iba farebné. Nová je kombinácia hnedej a čiernej. Pôsobí decentnejšie ako keby bol interiér čalúnený len hnedou farbou. K pocitu vzdušnosti prispieva aj presklené strešné okno.

Aj keď sa interiér a exteriér odeli do iných farieb, kapota skrýva rovnaké pohonné ústrojenstvo. Prím samozrejme hrá atmosférický osemvalec s objemom 5 litrov. To, že sa pod kapotou nič nezmenilo vôbec nie je na škodu.Veď štandardný osemvalec má výkon 351 kW (477 k). Je spojený s desaťstupňovou automatickou prevodovkou. Na stovku sa dostane za 4,5 sekundy.

  Alternatívou, aj keď, pravdepodobne, nie pre Inspiration, je verzia LC500h, ktorá má hybridný systém s pohonom všetkých kolies. Má výkon 270 kW (367 k). Pozitívom hybridu je nižšia spotreba. Tá sa dokáže pohybovať aj pod 8 litrami na sto kilometrov.Podobné články

Nedávne články

Obľúbené články